Porziņģim ekskluzīvs līgums autogrāfu sniegšanā

Komentāri

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis noslēdzis līgumu ar uzņēmumu Steiner Sports par ekskluzīvi parakstītu viņa aksesuāru tirdzniecību, vēsta portāls Beckett.com.

Steiner Sports pārsvarā balstās uz sportistiem, kas bāzējas Ņujorkā. Jau pašlaik uzņēmums piedāvā iegādāties parakstītu Porziņģa spēles kreklu, bumbu un fotogrāfiju. Tāpat līdzjutēji var nosūtīt paši savas lietas, ko spēlētājs parakstītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Porziņģis tiek pie Shifman matrača

Pirms mēneša sporta dzēriens BodyArmor kļuva par Porziņģa trešo mārketinga partneri kopš NBA drafta. Kaut pēc tam, kad Porziņģi šī gada NBA jauno spēlētāju draftā ar ceturto numuru izvēlējās Ņujorkas Knicks komanda, viņš tika izsvilpts, jau drīz latvietis bija noslēdzis divus mārketinga darījumus – ar aviokompāniju Delta Air Lines un Shifman matraču kompāniju.

VIDEO: latviešu basketbolists saņem iespaidīgo dāvanu

Kā toreiz izteicās Porziņģis, visi viņa līdzšinējie mārketinga līgumi radušies nepieciešamības rezultātā. Tā vienošanās ar lielāko ASV aviokompāniju noslēgta, jo ģimenei nepieciešams regulāri lidot uz Latviju, bet Ņūdžersijā bāzētais uzņēmums Shifman apsolījis latvietim radīt piemērotu lielizmēra matraci, jo iepriekšējos piecus gadus viņam bija miega problēmas.

Lasi vēl