Porziņģa pārstāvētā Knicks turpina bruņoties! Vienībai pievienojas saspēles vadītājs Dženings

Pievienot komentāru
Porziņģa pārstāvētā Knicks turpina bruņoties! Vienībai pievienojas saspēles vadītājs Dženings
Foto: AFP/SCANPIX

Talantīgā latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas Knicks vienojusies par sadarbību ar saspēles vadītāju Brendonu Dženingsu.

Darījumi nedrīkst tikt oficiāli noslēgti līdz pat 7.jūlijam, tomēr no piektdienas pusnakts komandas un brīvie aģenti drīkst panākt mutiskas vienošanās. The Associated Press vēsta, ka Knicks vienojusies ar Dženingsu par piecu miljonu ASV dolāru (4,5 miljoni eiro) lielu atalgojumu uz vienu sezonu.

Aizpagājušajā nedēļā Knicks plašā maiņas darījumā no Čikāgas Bulls komandas ieguva 2011.gada līgas vērtīgāko spēlētāju Deriku Rouzu. Līdz ar to Dženingsam paredzēta rezerves saspēles vadītāja loma. Pagājušo sezonu Dženingss sāka Detroitas Pistons komandā, bet sezonas vidū viņš tika aizmainīts uz Orlando Magic vienību. Tomēr Ahileja cīpslas savainojuma dēļ viņš aizvadīja tikai 48 spēles.

Savas karjeras laikā septiņās sezonās Dženingss aizvadījis 460 spēles NBA regulārajā čempionātā, vidēji mačā gūstot 15,5 punktus un veicot 5,9 rezultatīvas piespēles.