Porziņģa konkurents Taunss iegūst aprīļa NBA labākā debitanta balvu

Komentāri
Porziņģa konkurents Taunss iegūst aprīļa NBA labākā debitanta balvu
Foto: AP/SCANPIX

Minesotas Timberwolves spēlētāju Karlu Entoniju Taunsu, kuru uzskata par latvieša Kristapa Porziņģa galveno konkurentu cīņā par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas labākā debitanta titulu, piektdien nosauca par Rietumu konferences labāko debitantu arī aprīlī.

Regulārās sezonas pēdējā mēnesī Taunss palīdzēja Timberwolves komandai gūt četrus panākumus septiņos mačos, bet pats vidēji izcēlās ar 18,9 punktiem un 11,7 bumbām zem groziem, kas šajos abos rādītājos bija labākais rezultāts starp visiem debitantiem. Taunss šosezon 82 spēlēs guva 51 double-double, kas bija trešais augstākais rādītājs visā līgā.

Taunss par labāko Rietumu konferences debitantu tika nosaukts pilnīgi visos sezonas mēnešos, šādu sasniegumu gūstot pirmoreiz kopš 2012./13.gada sezonas, kad to paveica Demians Lilards no Portlendas Trail Blazers.

Porziņģis pleca traumas dēļ aprīlī nemaz neizgāja laukumā, tāpēc uz labākā debitanta balvu nepretendēja, bet pirmajos trijos mēnešos viņš tika nosaukts par labāko debitantu Austrumu konferencē. Porziņģis šosezon izcēlās ar double-double 21 spēlē.

Nespēlējot Porziņģim, par aprīļa labāko debitantu Austrumu konferencē kļuva Toronto Raptors spēlētājs Normens Pauels no Toronto Raptors, kurš palīdzēja savai vienībai astoņos mačos gūt sešas uzvaras. Debitants izcēlās ar vidēji 15,3 punktiem un 4,4 atlēkušajām bumbām.

Lasi vēl