Pirmo reizi EČ vienā grupā spēlēs visas trīs Baltijas valstu komandas

Komentāri

Viena no pirmajām spēlēm, uz kuru noteikti Arēnā jāierodas laikus, ir Latvijas izlases mačs pret Beļģiju. Kādas ir prognozes par mūsu basketbolistu sniegumu? LNT Ziņu sporta žurnālists Edgars Barbaks sarunā ar groza bumbas ekspertiem pārliecinājās, ka to šobrīd paredzēt grūti.

Līdz pirmajai spēlei Eiropas čempionātā basketbolā atlicis mazāk par vienu dienu – rīt pēcpusdienā Rīgas grupā vispirms tiksies Čehija ar Igauniju, bet galvenajā spēlē 18.30, kas būs arī oficiālā D grupas atklāšanas spēle, laukumā dosies Latvija un Beļģija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beļģijas vārdu visi labi atceras, jo tieši ar beļģiem mūsējie aizvadīja pēdējo spēli pagājušajā Eiropas čempionātā. Toreiz tika piedzīvots sāpīgs zaudējums.

Latvija spēlēs D grupā kopā ar Lietuvu, Igauniju, Beļģiju, Čehiju un Ukrainu. Prognozes par čempionātu ir visdažādākās – pārbaudes spēles mūsējie uzvarējuši gan spēcīgas komandas, gan piedzīvojuši zaudējumus arī pret mūsu grupā spēlējošajiem un salīdzinoši vājākajiem igauņiem, un tas sajaucis galvu gan parastiem līdzjutējiem, gan ekspertiem.

Pēc pirmās spēles laika atpūtai nebūs daudz, jo jau svētdien būs šīs grupas principiālākā un gaidītākā spēlē Latvija pret Lietuvu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl