Pirmo reizi EČ vienā grupā spēlēs visas trīs Baltijas valstu komandas

0 Komentāru
Pirmo reizi EČ vienā grupā spēlēs visas trīs Baltijas valstu komandas
FOTO: LETA

Viena no pirmajām spēlēm, uz kuru noteikti Arēnā jāierodas laikus, ir Latvijas izlases mačs pret Beļģiju. Kādas ir prognozes par mūsu basketbolistu sniegumu? LNT Ziņu sporta žurnālists Edgars Barbaks sarunā ar groza bumbas ekspertiem pārliecinājās, ka to šobrīd paredzēt grūti.

Līdz pirmajai spēlei Eiropas čempionātā basketbolā atlicis mazāk par vienu dienu – rīt pēcpusdienā Rīgas grupā vispirms tiksies Čehija ar Igauniju, bet galvenajā spēlē 18.30, kas būs arī oficiālā D grupas atklāšanas spēle, laukumā dosies Latvija un Beļģija.

Beļģijas vārdu visi labi atceras, jo tieši ar beļģiem mūsējie aizvadīja pēdējo spēli pagājušajā Eiropas čempionātā. Toreiz tika piedzīvots sāpīgs zaudējums.

Latvija spēlēs D grupā kopā ar Lietuvu, Igauniju, Beļģiju, Čehiju un Ukrainu. Prognozes par čempionātu ir visdažādākās – pārbaudes spēles mūsējie uzvarējuši gan spēcīgas komandas, gan piedzīvojuši zaudējumus arī pret mūsu grupā spēlējošajiem un salīdzinoši vājākajiem igauņiem, un tas sajaucis galvu gan parastiem līdzjutējiem, gan ekspertiem.

Pēc pirmās spēles laika atpūtai nebūs daudz, jo jau svētdien būs šīs grupas principiālākā un gaidītākā spēlē Latvija pret Lietuvu.

0 Komentāru