Komentāri
Perspektīvais latviešu basketbolists Porziņģis pieteiksies NBA draftam
Foto: Euroleague.net

Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš spēlē Spānijas augstākās līgas komandā Sevilla, pieteiksies šā gada Nacionālās Basketbola asociācijas jauno spēlētāju draftam, portālam ESPN.com apstiprināja sportista aģents Endijs Millers.

“Viņš ir atlētisks, ļoti prasmīgs septiņas pēdas garš spēlētājs, kurš visu dara labi,” kāda kluba ģenerālmenedžeris teicis ESPN apskatniekam Čadam Fordam. “Vēroju viņu iesildoties, un tas man atsauca atmiņā, kad pirmoreiz Spānijā redzēju Gasolu. Vienīgi šis puisis ir daudz atlētiskāks par Gasolu, tomēr spēlē tikpat pat plūstoši. Kopš tā laika esmu prasījis savai komandai: Vai jūs esat droši, ka viņš nav drafta pirmais numurs? Vai tiešām koledžu spēlētāji ir labāki par viņu?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr kāds skauts ar ilgstošu starptautisko pieredzi norāda, ka Porziņģis ir viņa favorīts šī gada NBA jauno spēlētāju draftā. “Turpinu to atkārtot saviem kolēģiem. Viņš nav tāds pats kā citi ārzemju spēlētāji. Porziņģis ir īpašs visos veidos, kādos vien basketbolists var būt īpašs. Viņam tikai jākļūst stiprākam,” ESPN atklājis skauts.

Latviešu basketbolists šī gada NBA jauno spēlētāju draftā varētu tikt izvēlēts pat ar kādu no pirmajiem pieciem numuriem, prognozē eksperti. Prestižā portāla NBAdraft.net jaunākajās drafta prognozēs Porziņģis saglabājis sesto vietu, kas nozīmē, ka viņu potenciāli savā īpašumā varētu iegūt Sakramento Kings komanda.

Savukārt prestižā medija Yahoo Sports basketbola apskatnieks Adrians Vojnarovskis iepriekš vēstīja, ka Porziņģis uz NBA skautiem un vairākiem klubiem ir atstājis ļoti paliekošu iespaidu. Tiek vēstīts, ka latvietis šī gada draftā varētu būt pat starp pirmajām piecām izvēlēm. Porziņģis jau pērn pretendēja uz dalību NBA draftā, taču pēdējā brīdī atsauca savu pieteikumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl