Peineram septiņi punkti un neprecīzi tālmetieni PAOK zaudējumā trešajā pagarinājumā

Latvijas basketbolists Žanis Peiners trešdien guva septiņus punktus, taču aizmeta garām savus visus septiņus tālmetienus, bet viņa pārstāvētā Saloniku PAOK ar zaudējumu trešajā pagarinājumā uzsāka jaunizveidoto Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas pamatturnīru.

Ventspils pretiniece PAOK C apakšgrupas spēlē viesos ar rezultātu 85:93 (17:15, 13:18, 20:18, 15:14, 6:6, 8:8, 6:14) piekāpās Polijas vienībai Radomas Rosa.

Peiners šajā spēlē laukumā bija 40 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus. Latvietis iemeta divus no trim divpunktu metieniem, trīs no četriem soda metieniem, bet aizmeta garām septiņus tālmetienus.

Tāpat viņam šajā mačā četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, viena kļūda un četras piezīmes, kas deva četrus efektivitātes koeficienta punktus.

PAOK rindās rezultatīvākais bija Džordans Siberts, kurš guva 19 punktus, bet Polijas klubā ar 36 punktiem atzīmējās Tairons Brezeltons, kurš pirms astoņiem gadiem spēlēja Ventspils komandā.

Tikmēr Rolanda Freimaņa pārstāvētā Turcijas komanda Ušakas Muratbey C apakšgrupas spēlē savā laukumā ar rezultātu 65:67 (15:23, 16:21, 19:9, 15:14) piekāpās Klaipēdas “Neptūnas” basketbolistiem no Lietuvas.

Freimanis šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, grozā raidot divus no četriem divpunktu metieniem, bet aizmetot garām trīs tālmetienus. Tāpat viņam divas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un divas piezīmes, kas deva četrus efektivitātes koeficienta punktus.

Rezultatīvākais latvieša pārstāvētajā vienībā bija Berkajs Čandans, kurš guva 20 punktus, bet pretiniekiem 17 punktus sameta Lerijs Drū.