Pēc viena gada pārtraukuma atkal notiks Baltijas līgas kausa izcīņa

0 Komentāru
Pēc viena gada pārtraukuma atkal notiks Baltijas līgas kausa izcīņa
Foto: F64 ()

Pēc viena gada pārtraukuma atkal notiks Triobet Baltijas līgas (BBL) kausa izcīņa, kas šoreiz 24. un 25. septembrī norisināsies Valmierā, paziņojuši sacensību rīkotāji.

Kausa izcīņa notiks pēc viena gada pārtraukuma, bet šoreiz tajā startēs mājinieki Valmiera/ORDO, kas ir pašreizējie Latvijas čempioni, BK Ventspils, Igaunijas čempioni Tallinas Kalev/Cramo un iepriekšējās sezonas labākā BBL vienība Šiauliai no Lietuvas.

Pirmajā pusfināla duelī 24.septembrī savā starpā Vidzemes olimpiskajā sporta centrā spēkosies Ventspils un Šiauliai, bet pēc tam tiks aizvadīts mačs starp mājinieci Valmiera/ORDO un Kalev/Cramo.

Cīņas par vietām turnīrā notiks 25. septembrī. BBL kausa uzvarētāji saņems 5000 eiro lielu prēmiju.

Par iepriekšējā BBL kausa, kas norisinājās pirms diviem gadiem, ieguvējiem kļuva Latvijas komandas Liepāja/Triobet basketbolisti. Šis turnīrs norisinājies septiņas reizes, turklāt tam bijuši septiņi dažādi uzvarētāji. Tradīcija tiks turpināta arī šogad, jo neviena no dalībniecēm šo kausu līdz šim nav ieguvusi.

BBL kausa izcīņas tradīcija tika aizsākta 2008. gadā, bet no Latvijas komandām šo balvu izcīnījusi arī VEF Rīga, kas to ieguva 2011. gadā.

0 Komentāru