Pasečņiks ”plosās” Spānijā un iemet 18 punktus pret vareno ”Barcelona”

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks svētdien iemeta 18 punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, sasniedzot savu rezultativitātes rekordu šajā turnīrā, taču viņa pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” dramatiskā spēlē viesos ar 78:79 (19:23, 20:22, 20:11, 19:23) zaudēja spēcīgajai Barselonas “Lassa” komandai.

Pasečņiks aizvadīja teicamu spēli, jo 24 minūtes un 15 sekundēs trāpīja septiņus no 12 divpunktu metieniem un vienīgo tālmetienu, bet no soda metienu līnijas iemeta vienu no trīs raidījumiem, kļūstot par “Herbalife” rezultatīvāko spēlētāju. Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, kā arī izprovocēja četrus pretinieku pārkāpumus, tiekot pie 19 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija labākais rādītājs šajā spēlē.

“Herbalife” pēc pirmā puslaika zaudēja ar 39:45, taču trešajā ceturtdaļā pārņēma iniciatīvu un pirms pēdējām desmit minūtēm bija vadībā ar 59:56. Spēles izskaņa bija ļoti saspringta, kurā nedaudz veiksmīgāki bija laukuma saimnieki. ULEB Eirolīgā spēlējošās “Lassa” rindās 16 punktus guva Strats Perperoglu.