Komentāri
Par spīti infekcijas uzbrukumam, Latvijas izlase aizvada treniņu
Latvijas basketbola izlases treniņš Eiropas čempionāta finālturnīrā ''Ulker'' arēnā Stambulā. (Edijs Pālens / LETA)

Pēc aizvadītām divām spēļu dienām, Latvijas basketbola izlasei šodien ir oficiāla brīvdiena. Taču kārtīgi atpūsties mūsu basketbolistiem neļāva infekcija, kas skāra vairākus spēlētājus. Neatkarīgi no tā mūsējie nolēma aizvadīt treniņu.

Treniņā piedalījās 10 spēlētāji, bet Jānis Strēlnieks un Mārtiņš Meiers palika viesnīcā. Pēc treniņa mūsu izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis norādīja, ka pie vainas varētu būt apkārt klīstoša baciļu infekcija. Šodienas treniņā izlase slīpēja spēlēs taktiku, kas tiks izmantota mačā ar Lielbritāniju. Viens no mūsu izlases līderiem Jānis Timma norādīja, ka cīņai ar britiem jānoskaņojas tāpat kā pret Serbiju un Beļģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas izlases spēle ar Lielbritāniju ir paredzēta rīt plkst. 14.15.

FOTO:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl