Komentāri
Par spīti infekcijas uzbrukumam, Latvijas izlase aizvada treniņu
Latvijas basketbola izlases treniņš Eiropas čempionāta finālturnīrā ''Ulker'' arēnā Stambulā. (Edijs Pālens / LETA)

Pēc aizvadītām divām spēļu dienām, Latvijas basketbola izlasei šodien ir oficiāla brīvdiena. Taču kārtīgi atpūsties mūsu basketbolistiem neļāva infekcija, kas skāra vairākus spēlētājus. Neatkarīgi no tā mūsējie nolēma aizvadīt treniņu.

Treniņā piedalījās 10 spēlētāji, bet Jānis Strēlnieks un Mārtiņš Meiers palika viesnīcā. Pēc treniņa mūsu izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis norādīja, ka pie vainas varētu būt apkārt klīstoša baciļu infekcija. Šodienas treniņā izlase slīpēja spēlēs taktiku, kas tiks izmantota mačā ar Lielbritāniju. Viens no mūsu izlases līderiem Jānis Timma norādīja, ka cīņai ar britiem jānoskaņojas tāpat kā pret Serbiju un Beļģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas izlases spēle ar Lielbritāniju ir paredzēta rīt plkst. 14.15.

FOTO:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl