Par Porziņģi nopietnu interesi pirms drafta izrādot Magic, Kings un Pistons komandas

0 Komentāru
Par Porziņģi nopietnu interesi pirms drafta izrādot Magic, Kings un Pistons komandas
Foto: baloncestosevilla.com

Par latviešu spēlētāju Kristapu Porziņģi pirms gaidāmā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) drafta visnopietnāko interesi izrādot Orlando Magic, Sakramento Kings un Detroitas Pistons vienības, vēsta Ziemeļamerikas apskatnieks Maikls Skoto.

Šonedēļ notikušajā NBA drafta loterijā pirmo reizi uzvarēja Minesotas Timberwolves vienība, kas nupat aizvadītajā sezonā bija vājākā līgā.

Kā labākie jaunie spēlētāji šī gada draftam tiek minēti Kārls Entonijs Tauns, Džahlils Okafors, D’Endželo Rasels un Emenjuels Mudiajs, kurš šo sezonu jau pavadīja profesionālajā basketbolā, spēlēdams Guandunas Southern Tigers vienībā Ķīnā.

Ja nenotiks pārsteigumi, Porziņģis tiks izvēlēts drīz aiz šiem četriem spēlētājiem, tāpēc nav pārsteiguma, ka par viņa potenciālajām nākamajām saimniecēm tiek uzskatītas tieši Magic, kas izvēlēsies ar piekto numuru, Kings, kurai tikusi sestā izvēle, un izlozē astoto numuru ieguvusī Pistons komanda.

Šajā nedēļā Porziņģis tika iekļauts Spānijas augstākās līgas (ACB) jauno spēlētāju šīs sezonas simboliskajā izlasē. Savukārt pirms mēneša viņš tika nosaukts par Eiropas kausa turnīra labāko jauno spēlētāju.

Pašlaik 19 gadus vecais Porziņģis pēdējās sezonas pavada Sevilla klubā, bet šosezon kļuvis par vienu no komandas līderiem – ACB čempionātā viņš 33 spēļu laikā caurmērā guvis 10,7 punktus un izcīnījis 4,8 atlēkušās bumbas.

Sagaidāms, ka Porziņģis kļūs par visu laiku visaugstāk izvēlēto Latvijas basketbolistu NBA draftā. Šis gods pagaidām pieder Andrim Biedriņam, kurš 2004. gadā tika izvēlēts ar 11.numuru. NBA draftā šogad grasās piedalīties vēl viens latvietis Anžejs Pasečņiks. Šā gada NBA drafts notiks 25. jūnijā Ņujorkā.

0 Komentāru