“Ogre”/”Kumho Tyre” gada noslēdzošajā LBL mačā sensacionāli uzvar “VEF Rīga” komandu

“Ogre”/”Kumho Tyre” komanda “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē piektdien savā laukumā ar rezultātu 80:72 (25:18, 12:16, 21:20, 22:18) pārspēja “VEF Rīga” komandu.

“VEF Rīga” šosezon cieta pirmo zaudējumu Latvijas čempionātā, kas “Ventspils” basketbolistiem ļaus Jauno gadu sagaidīt LBL līderes godā.

Ogrēniešu sensacionālajā panākumā uzvarētājiem ar 16 punktiem un sešām bumbām zem groziem izcēlās Guntis Sīpoliņš, bet pa 15 punktiem guva Mārcis Vītols un Kārlis Apsītis

Tikmēr rīdziniekus no zaudējuma neglāba Mareka Mejera 23 punkti, bet pa 13 punktiem iemeta Kristofers Ričardss un Jānis Blūms, kurš atgriezās laukumā pēc traumas izdziedēšanas.

Mača pirmajās divās minūtēs laukuma saimnieki sameta 12 punktus, bet savu grozu nosargāja neiekarotu. Pirmo ceturksni Ogres basketbolisti uzvarēja ar 25:18, bet mača otrajā nogrieznī viesi pietuvojās un panāca neizšķirtu 34:34. Pārtraukumā komandas devās rezultāta tablo vēstot 37:34 mājinieku labā, bet trešajā ceturksnī “VEF Rīga” pārņēma vadību un vairākas reizes atradās priekšā ar pieciem punktiem.

Tiesa, “Ogre”/”Kumho Tyre” neļāva pretiniekiem attālināties un atguva vadību. Ceturtās ceturtdaļas sākumā cīņa aizritēja līdzīgi, bet ceturkšņa otrajā pusē laukuma saimnieki pamazām attālinājās un svinēja sensacionālu uzvaru ar 80:72.