Ogre/Kumho Tyre basketbolisti Vējoņa klātbūtnē uzvar Barons kvartāls komandu

Panākumu OlyBet Latvijas Basketbola līgas spēlē sestdien guva Ogre/Kumho Tyre komanda, kas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa klātbūtnē ar 82:79 uzvarēja Barons kvartāls.

Visa mača gaitā Barons kvartāls ne reizi nespēja izvirzīties vadībā, kaut vairākkārt likvidēja mājinieku izrāvienus. Vēl nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Ogre/Kumho Tyre bija priekšā ar 77:66, tomēr pretinieki ātri samazināja deficītu līdz diviem punktiem, bet uzvaru tā arī neizdevās izraut.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 punktiem bija Mārcis Vītols, bet pa 13 punktiem sameta Kristaps Pļavnieks un Jānis Pozņaks.

Savukārt Barons kvartāls rindās pa 17 punktiem iemeta Dāvis Geks un Kristaps Dārgais. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā viens no rīdzinieku līderiem Dārgais guva ceļgala traumu un nespēja dueli pabeigt. Ogres komanda LBL ietvaros bija cietusi sešas neveiksmes pēc kārtas, iepriekšējo panākumu svinot oktobra sākumā.