Komentāri
Ņujorkas ”Knicks” problēmu burbulis briest! Džeksons velta asus vārdus Entonijam
Foto: AP/SCANPIX

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” prezidents Fils Džeksons kārtējo reizi norādījis uz Karmelo Entonija nesaderību ar šo komandu.

Pēdējo nedēļu laikā ir ļoti daudz spekulāciju par ilggadējā “Knicks” līdera Entonija došanos prom no komandas.

Tiesa, spēlētāja līgumā ir punkts, ka bez viņa piekrišanas maiņa nevar notikt, tāpēc Džeksons šobrīd dažādos veidos mēģinot pārliecināt basketbolistu doties prom. Portāla “Bleacher Repor” apskatnieks Deivids Dings otrdien savā rakstā norādīja, ka Entonijam trūkstot uzvarētāja mentalitātes, kā tas savulaik Džeksona trenētajās komandās bija Maiklam Džordanam un Kobe Braientam.

“Džeksons domāja, ka spēs sabalansēt Entonija vēlmi pārturēt bumbu ar komandas spēli un to visu pārvērst pozitīvā rezultātā,” raksta Dings. “Šīs sezonas sākums bija labs, tomēr šobrīd viss ir krietni pasliktinājies. Entonijs izvairās no visa, kas ir ārpus viņa komforta zonas, cīnoties pret kritiku par viņa spēles stilu un pretojoties “Knicks” galvenā trenera Džefa Hornačeka centieniem ieviest komandas spēli.”

Foto: Karmelo Entonijs

Entonijs tiek saistīts ar maiņas darījumu, kas paredz viņa nokļūšanu pašreizējā NBA čempionē Klīvlendas “Cavaliers”, kur pašlaik spēlē basketbolista draugs Lebrons Džeimss. “Iespējams, Džeimss būs nākamais, kurš noticēs, ka no Entonija ārā var dabūt vairāk. Tas šķiet loģiski, ka Entonijs var piekrist šai maiņai, lai pēcāk saņemtu slavu kā spēlētājs, kurš komandai palīdzējis izcīnīt čempionu titulu,” pauda Dings, kurš piebilda, ka “Knicks” līderis ir vairāk ieinteresēts sava individuālā tēla spodrināšanā.

Savukārt pēc šī raksta publicēšanas savu pirmo tvitera ierakstu šajā gadā veica Džeksons, kurš piekrita iepriekš teiktajam. “Dings pareizi pateicis gandrīz visu, tomēr es sapratu, ka leoparda plankumi nemainās, kad Kontinentālajā basketbola asociācijā (CBA) saskāros ar basketbolistu Maiklu Greiemu,” rakstīja Džeksons. Greiems savulaik tika uzskatīs par talantīgu basketbolistu, taču viņam bija disciplīnas problēmas, bet 1986.gada pašā sākumā CBA komandas Olbani “Patroons” galvenais treneris Džeksons spēles vidū ar viņu sastrīdējās, kā rezultātā sportists no komandas tika atlaists.

Foto: Porziņģis šosezon NBA laukumos

NBA maiņas darījumu pēdējā diena ir 23.februāris, un sagaidāms, ka līdz tam laikam Džeksons ar dažādiem līdzekļiem turpinās pierunāt Entoniju pamest “Knicks” komandu. Iepriekš izskanēja informācija, ka “Knicks” vēlas komandu būvēt tieši ap Porziņģi.

Lasi vēl