Komentāri
Noskaidroti Latvijas basketbola izlases pretinieki PK kvalifikācijas turnīrā
FOTO:AFP

Šodien notikušajā 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izlozē Latvijas vīriešu basketbola izlase nokļuvusi vienā grupā ar Turciju un Ukrainu, kā arī vienu no pirmskvalifikācijas veiksminiecēm.

Zīmīgi, ka Latvijas izlase ar Turciju sacentīsies arī šā gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas notiks Stambulā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules kausa kvalifikācijas spēles paredzēts aizvadīt sešos logos- 20.-28. novembrī, 2018. gada 19.-27. februārī, 25. jūnijā – 3. jūlijā, 10.-18. septembrī un 26. novembrī – 4. decembrī, kā arī 2019. gada 18.-26. februārī.  Šajos logos katra komanda aizvadīs vienu līdz divas spēles.

Lai pārvarētu Eiropas zonas turnīra pirmo kārtu, Latvijas izlasei grupā jāatrodas trīs labāko komandu skaitā. Nākamajā kārtā iekļuvušās 24 izlases tiks sadalītas četrās grupās pa sešām vienībām katrā un no 2018. gada septembra līdz 2019. gada februārim aizvadīs vēl sešas spēles. No otrās kārtas finālturnīram kvalificēsies katras grupas trīs spēcīgākās izlases.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl