Komentāri
Noskaidroti Latvijas basketbola izlases pretinieki PK kvalifikācijas turnīrā
FOTO:AFP

Šodien notikušajā 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izlozē Latvijas vīriešu basketbola izlase nokļuvusi vienā grupā ar Turciju un Ukrainu, kā arī vienu no pirmskvalifikācijas veiksminiecēm.

Zīmīgi, ka Latvijas izlase ar Turciju sacentīsies arī šā gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas notiks Stambulā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules kausa kvalifikācijas spēles paredzēts aizvadīt sešos logos- 20.-28. novembrī, 2018. gada 19.-27. februārī, 25. jūnijā – 3. jūlijā, 10.-18. septembrī un 26. novembrī – 4. decembrī, kā arī 2019. gada 18.-26. februārī.  Šajos logos katra komanda aizvadīs vienu līdz divas spēles.

Lai pārvarētu Eiropas zonas turnīra pirmo kārtu, Latvijas izlasei grupā jāatrodas trīs labāko komandu skaitā. Nākamajā kārtā iekļuvušās 24 izlases tiks sadalītas četrās grupās pa sešām vienībām katrā un no 2018. gada septembra līdz 2019. gada februārim aizvadīs vēl sešas spēles. No otrās kārtas finālturnīram kvalificēsies katras grupas trīs spēcīgākās izlases.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl