No Cavaliers izmestais Blats arī saņems NBA čempionu gredzenu

Pievienot komentāru
No Cavaliers izmestais Blats arī saņems NBA čempionu gredzenu
REUTERS/SCANPIX

Sezonas vidū atlaistais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Klīvlendas Cavaliers galvenais treneris Deivids Blats saņems līgas čempionu gredzenu, vēsta portāls Ohio.com.

Blatu Klīvlendas vienība atlaida janvārī, bet sezonas turpinājumā Cavaliers jau Tairona Lū vadībā triumfēja čempionātā. Vairāki informācijas avoti medijiem apstiprinājuši, ka kluba vadība uzvarētāju gredzenu pasūtījusi arī Blatam. Svinīgā gredzena pasniegšanas ceremonija notiks 25. oktobrī Klīvlendā.

Blats Cavaliers vienībai pievienojās 2014. gada vasarā, jau pirmajā sezonā aizkļūstot līdz NBA finālam, kur ar 2-4 piekāpās Goldensteitas Warriors. Abas komandas savā starpā tikās arī šajā pavasarī – finālsērijā Cavaliers nonāca iedzinējos ar 1-3, bet tomēr uzvarēja trīs spēles pēc kārtas un pirmoreiz vēsturē triumfēja čempionātā. Blats pašlaik ir kļuvis par Turcijas kluba Stambulas Dariššafaka Doguš galveno treneri, kur viņa palīgs būs Latvijas speciālists Ainars Bagatskis, bet komandas sastāvā spēlēs Dairis Bertāns.