Nitišs, Zeltiņš, Lepers un Latvijas slavenības piedalīsies labdarības basketbola zvaigžņu spēlē

Pievienot komentāru
Nitišs, Zeltiņš, Lepers un Latvijas slavenības piedalīsies labdarības basketbola zvaigžņu spēlē
Foto: Olsbergs MSE

Nākamajā trešdienā, 26. augustā, notiks biedrības Riga Basket organizēta labdarības basketbola zvaigžņu spēle ar mērķi vākt līdzekļus Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcai, kas tiks novirzīti Bērnu slimnīcas rehabilitācijas inventāra iegādei.

Spēlē plāno piedalīties Latvijā zināmas personas, tostarp basketboliste Gunta Baško-Melbārde, hokejists Artūrs Kulda, mūziķis Gačo, autosportists Reinis Nitišs,  šovu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Riga Basket labdarības pasākumā bez iepriekš minētajiem dalībniekiem piedalīsies arī  mūziķis Markus Riva, kā arī sporta komentētājs Edgars Buļs, aktieri Andris Bulis, Intars Rešetins, Rihards Lepers, Armands Simsons, stilists Dāvis Dāvids Sakne u.c. Pasākumu vadīs ētera cilvēks Mārtiņs Kapzems.

Pasākumu organizē biedrība Riga Basket, kas nodarbojas ar basketbola attīstības veicināšanu un popularizēšanu. Biedrības galvenie uzdevumi ir basketbola sacensību, turnīru organizēšana. Labdarības pasākums notiks Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā, un tā sākums paredzēts plkst. 19.00.

26. augustā labdarības pasākuma ietvaros notiks gan basketbola zvaigžņu spēle, gan arī dažādas interesantas un sportiskas aktivitātes ar basketbola elementiem ne tikai lielajiem apmeklētājiem, bet arī mazajiem.

“Visi vēlas, lai viņu un apkārtējie bērni būtu veseli, tomēr ir reizes, kad mazie ķipari dažādu iemeslu dēļ nokļūst slimnīcās, tostarp ar dažādām traumām, pēc kurām nepieciešama rehabilitācija. Arī basketbolā mēdz gadīties traumas, tamdēļ spēles dalībniekiem visdrīzāk arī pašiem kādreiz nācies saskarties ar rehabilitāciju, un viņi lieliski saprot, cik tas ir svarīgi. Mēs ar šo labdarības akciju vēlamies ziedot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam, lai sarūpētu rehabilitācijas inventāru mazajiem pacientiem un tādejādi palīdzētu viņiem ātrāk un veiksmīgāk atgūt veselību un kustēšanās prieku. Tāpēc aicinām visus, kam nav vienaldzīga bērnu veselība un kas vēlas pavadīt labi laiku, trešdien piedalīties šajā pasākumā, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu tiem, kam to vajag visvairāk” sacīja biedrības Riga Basket valdes loceklis Edgars Svencis.