Komentāri
Nitišs, Zeltiņš, Lepers un Latvijas slavenības piedalīsies labdarības basketbola zvaigžņu spēlē
Foto: Olsbergs MSE

Nākamajā trešdienā, 26. augustā, notiks biedrības Riga Basket organizēta labdarības basketbola zvaigžņu spēle ar mērķi vākt līdzekļus Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcai, kas tiks novirzīti Bērnu slimnīcas rehabilitācijas inventāra iegādei.

Spēlē plāno piedalīties Latvijā zināmas personas, tostarp basketboliste Gunta Baško-Melbārde, hokejists Artūrs Kulda, mūziķis Gačo, autosportists Reinis Nitišs,  šovu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Riga Basket labdarības pasākumā bez iepriekš minētajiem dalībniekiem piedalīsies arī  mūziķis Markus Riva, kā arī sporta komentētājs Edgars Buļs, aktieri Andris Bulis, Intars Rešetins, Rihards Lepers, Armands Simsons, stilists Dāvis Dāvids Sakne u.c. Pasākumu vadīs ētera cilvēks Mārtiņs Kapzems.

Pasākumu organizē biedrība Riga Basket, kas nodarbojas ar basketbola attīstības veicināšanu un popularizēšanu. Biedrības galvenie uzdevumi ir basketbola sacensību, turnīru organizēšana. Labdarības pasākums notiks Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā, un tā sākums paredzēts plkst. 19.00.

26. augustā labdarības pasākuma ietvaros notiks gan basketbola zvaigžņu spēle, gan arī dažādas interesantas un sportiskas aktivitātes ar basketbola elementiem ne tikai lielajiem apmeklētājiem, bet arī mazajiem.

“Visi vēlas, lai viņu un apkārtējie bērni būtu veseli, tomēr ir reizes, kad mazie ķipari dažādu iemeslu dēļ nokļūst slimnīcās, tostarp ar dažādām traumām, pēc kurām nepieciešama rehabilitācija. Arī basketbolā mēdz gadīties traumas, tamdēļ spēles dalībniekiem visdrīzāk arī pašiem kādreiz nācies saskarties ar rehabilitāciju, un viņi lieliski saprot, cik tas ir svarīgi. Mēs ar šo labdarības akciju vēlamies ziedot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam, lai sarūpētu rehabilitācijas inventāru mazajiem pacientiem un tādejādi palīdzētu viņiem ātrāk un veiksmīgāk atgūt veselību un kustēšanās prieku. Tāpēc aicinām visus, kam nav vienaldzīga bērnu veselība un kas vēlas pavadīt labi laiku, trešdien piedalīties šajā pasākumā, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu tiem, kam to vajag visvairāk” sacīja biedrības Riga Basket valdes loceklis Edgars Svencis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl