Komentāri
”New York Post”: Noskaidrots īstais iemesls, kāpēc atbrīvoja Porziņģa iemīļoto treneri
Foto: AFP/SCANIPIX

Kā vēsta medijs ”New York Post”, tad trenera Džoša Longstafa atlaišanas iemesls nav bijis saistīts ar Kristapa Porziņģa ”auksto karu” ar kluba vadību.

Medijs ziņo, ka Ņujorkas ”Knicks” vadība izlēmusi galvenā trenera Džefa Hornarčeka palīgu Džošu Longstafu, kurš bija viens no latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa iecienītākajiem treneriem klubā, atbrīvot jau pirms tam, kad liepājnieks bija iesaistījies konfliktā ar klubu. ”New York Post” noskaidroja, ka Longstafs nespēja atrast kopīgu valodu ar treneru kolektīvu, tāpēc ”Knicks” pieņēma lēmumu nepagarināt līgumu.

Tā kā Porziņģis un Longstafs bijuši īpaši tuvu, tad medijs pieļauj iespēju, ka latvietis varētu speciālistu nolīgt par personīgo treneri, tomēr kā vēsta ”New York Post”, tad Longstafam netrūkstot piedāvājumu no citām NBA vienībām.  Visu materiālu lasi

Porziņģis šosezon savā otrajā NBA sezonā 66 spēlēs caurmērā iemeta 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas, bet pērn latvietis 72 mačos vidēji izcēlās ar 14,3 punktiem un 7,3 atlēkušajām bumbām.

Lasi vēl