NBA superzvaigzne Novickis: Vai Porziņģis ir pārvērtēts? Nedomāju gan!

0 Komentāru
NBA superzvaigzne Novickis: Vai Porziņģis ir pārvērtēts? Nedomāju gan!
Foto: USA Today Sports/Scanpix

NBA 2011. gada čempions un izslēgšanas spēļu vērtīgākais spēlētājs Dirks Novickis ļoti nopietni paslavējis latviešu jauno un perspektīvo basketbolistu Kristapu Porziņģi, sakot, ka latvietis patiešām ir ārkārtīgi spējīgs un talantīgs spēlētājs. Interesanti, ka liepājnieks tiek salīdzināts tieši ar Novicki, kad viņš 1998. gadā sāka spēlēt NBA.

Savas karjeras laikā Dirks Novickis NBA izpelnījies superzvaigznes statusu, jo kļuvis par līgas čempionu, sezonas un izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju, kā arī 13(!) reizes piedalījies Visu zvaigžņu spēlē. Vācietis  neuzskata, ka latvietis būtu pārvērtēts un pārlieku daudz slavēts: “Porziņģis ir garš. Viņš ir atlētisks. Viņš ir spēcīgs. Viņam ir metiena izjūta, viņš var arī doties caurgājienos. Viņš šeit ir pa īstam – viņa iespējām nav robežu.”

FOTO: Kristaps Porziņģis un Knicks pret Raselu Vestbruku un Thunder

Iepriekšējā mačā pret Thunder Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 25 minūtes un 57 sekundes, grozā raidot vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem, kā arī divus no četriem soda metieniem. Latvieša rēķinā arī sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un viena piezīme. Pilnu ESPN apskatinieka Marka Štaina analīzi lasi un interviju lasi 

VIDEO: Porziņģim skaists ”danks”, Knicks uzveic Thunder

0 Komentāru