NBA leģenda Novickis: Porziņģa potenciālam nav robežu

Komentāri

Lielisku sniegumu NBA regulārā čempionātā spēlē demonstrēja Kristaps Porziņģis, kurš guva 28 punktus komandas zaudējumā pret Dirku Novicki un Dalasas Mavericks (97:104). Pēc dueļa NBA leģenda Novickis slavēja latvieti, sakot, ka Porziņģa potenciālam nav robežu.

Dalasas Mavericks zvaigzne un NBA leģenda Novckis pret Knicks guva 25 punktus un savāca sešas bumbas zem groziem, tomēr nekautrējās paslavēt talantīgo latviešu basketbolistu: “Porziņģis ir labāks par mani 20 gadu vecumā, tāpēc salīdzinājums varbūt pat nav godīgs pret viņu. Vēlu viņam veiksmi un domāju, ka viņa potenciālam nav robežu. Ne tikai tāpēc, ka viņš labi spēlē, bet arī dzīvo basketbolam.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: latvietim 28 punkti un teicama spēle pret Mavericks

Vēl Dirks Novickis piebilda, ka, viņaprāt, Porziņģis 20 gadu vecumā esot labāks par vācieti, kad viņš tikko ienāca līgā: “Kad man bija 20 gadu, es šajā līmenī biju ļoti pārbijies. Bet Porziņģis gandrīz katrā mačā sakrāj double-doubleTikmēr Knicks uzlecošā zvaigzne sacīja, ka vācietis motivējis latvieti strādāt arī turpmāk: “Iepriekš ar Novicki nebiju ticies. Viņš pēc spēles pienāca pie manis un teica, lai nepadodos un turpinu strādāt, ka esmu jau labu darbu veicis. Novickis ciena mani kā basketbolistu. Tas tikai dod man papildu spēku un ticību, ka kādreiz spēšu būt tikpat labs spēlētājs, kā viņš.”

VIDEO: Porziņģa un Novicka aizraujošais duelis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl