NBA leģenda Novickis: Porziņģa potenciālam nav robežu

0 Komentāru
NBA leģenda Novickis: Porziņģa potenciālam nav robežu
Foto: AFP/Scanpix

Lielisku sniegumu NBA regulārā čempionātā spēlē demonstrēja Kristaps Porziņģis, kurš guva 28 punktus komandas zaudējumā pret Dirku Novicki un Dalasas Mavericks (97:104). Pēc dueļa NBA leģenda Novickis slavēja latvieti, sakot, ka Porziņģa potenciālam nav robežu.

Dalasas Mavericks zvaigzne un NBA leģenda Novckis pret Knicks guva 25 punktus un savāca sešas bumbas zem groziem, tomēr nekautrējās paslavēt talantīgo latviešu basketbolistu: “Porziņģis ir labāks par mani 20 gadu vecumā, tāpēc salīdzinājums varbūt pat nav godīgs pret viņu. Vēlu viņam veiksmi un domāju, ka viņa potenciālam nav robežu. Ne tikai tāpēc, ka viņš labi spēlē, bet arī dzīvo basketbolam.”

FOTO: latvietim 28 punkti un teicama spēle pret Mavericks

Vēl Dirks Novickis piebilda, ka, viņaprāt, Porziņģis 20 gadu vecumā esot labāks par vācieti, kad viņš tikko ienāca līgā: “Kad man bija 20 gadu, es šajā līmenī biju ļoti pārbijies. Bet Porziņģis gandrīz katrā mačā sakrāj double-doubleTikmēr Knicks uzlecošā zvaigzne sacīja, ka vācietis motivējis latvieti strādāt arī turpmāk: “Iepriekš ar Novicki nebiju ticies. Viņš pēc spēles pienāca pie manis un teica, lai nepadodos un turpinu strādāt, ka esmu jau labu darbu veicis. Novickis ciena mani kā basketbolistu. Tas tikai dod man papildu spēku un ticību, ka kādreiz spēšu būt tikpat labs spēlētājs, kā viņš.”

VIDEO: Porziņģa un Novicka aizraujošais duelis

0 Komentāru