NBA basketbolists aizskar sievu un saņem astoņu spēļu diskvalifikāciju

Pievienot komentāru
NBA basketbolists aizskar sievu un saņem astoņu spēļu diskvalifikāciju
Foto: AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sakramento Kings basketbolists Derens Kolisons par vardarbību pret sievu saņēmis astoņu spēļu diskvalifikāciju, vēsta NBA.

Kolisons diskvalifikācijas laikā nesaņems algu. Basketbolistam konflikts ar sievu radās 30.maijā, savukārt septembra sākumā tiesa Kolisonu atzina par vainīgu, jo tika pierādīts, ka viņš pret savu dzīvesbiedri bijis vardarbīgs. Savu izmeklēšanu veica arī NBA, ne tikai iegūstot informāciju par notikušo, bet arī konsultējoties ar ekspertiem, kas ir specializējušies ģimenes vardarbības lietās.

NBA norāda, ka astoņu spēļu diskvalifikācija ir atbilstošs sods Kolisonam. Līga ņēma vērā, ka Kolisons apzinās savu nodarījumu un uzņēmās atbildību, kā arī sadarbojās ar tiesībsargājošajām instancēm. Kolisona diskvalifikācija sāksies ar Sakramento Kings šīs sezonas regulārā čempionāta pirmo spēli 26.oktobrī pret Fīniksas Suns komandu. Aizsargs Kolisons aizvadītajā sezonā 74 spēlēs vidēji guva 13,9 punktus mačā, izdarot 4,3 rezultatīvas piespēles spēlē un izcīnot 2,28 atlēkušās bumbas spēlē.

Lasi vēl