Nauda beidzot samaksāta? VEF Rīga un Kaspars Bērziņš vienojušies par izlīgumu

0 Komentāru
Nauda beidzot samaksāta? VEF Rīga un Kaspars Bērziņš vienojušies par izlīgumu
Foto: LETA

Latvijas vicečempione basketbolā VEF Rīga un tās kādreizējais spēlētājs Kaspars Bērziņš vienojušies par izlīgumu, informēja klubs.

Bērziņš VEF Rīga komandai pievienojās 2010.gada jūlijā, bet divus gadus vēlāk uz trim gadiem pagarināja līgumu ar klubu. Pēc tam Bērziņš nevēlējās turpināt karjeru Latvijas klubā un Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Arbitrāžas tiesā ilgstoši centās lauzt līgumu ar VEF Rīgu.

Pirms diviem gadiem FIBA Arbitrāžas tiesa pēc konflikta izskatīšanas starp VEF Rīgu un basketbolistu lēma par labu spēlētājam, liekot klubam Bērziņam un viņa aģentiem samaksāt kopsummā 440 000 eiro. Vēlāk Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) esot samazinājusi Latvijas vicečempioniem maksājamās summas lēmumu. “Basketbola klubs VEF Rīga un basketbolists Kaspars Bērziņš ir vienojušies par izlīgumu FIBA Arbitrāžas tiesā un CAS Lozannā risinātajās domstarpībās. Abas puses ir radušas savstarpēji pieņemamu risinājumu,” teikts kluba paziņojumā.

Saskaņā ar izlīguma nosacījumiem plašāki komentāri par tā saturu netiks sniegti. Bērziņš 2014.gadā pievienojās Spānijas augstākās līgas komandai Santjago de Kompostelas Rio Natura Monbus, bet pēc tam karjeru turpināja Krievijas klubos Samāras Krasnije Kriļja un Nizhny Novgorod, Šī gada janvārī Bērziņš pievienojās citai VTB Vienotās līgas komandai Sanktpēterburgas Zenit, kas vasarā paziņoja, ka neturpinās sadarbību ar latvieti. VTB Vienotās līgas pagājušajā sezonā 26 spēlēs Zenit rindās Bērziņš vidēji mačā guva 10,8 punktus un izcīnīja 5,5 atlēkušās bumbas, palīdzot komandai izcīnīt bronzas medaļas.

0 Komentāru