Mūsu basketbolistus Belgradā atbalstīs apmēram 200 līdzjutēju no Latvijas

Pievienot komentāru
Mūsu basketbolistus Belgradā atbalstīs apmēram 200 līdzjutēju no Latvijas
Foto: F64

Latvijas vīriešu basketbola izlasi olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Belgradā klātienē atbalstīs apmēram 200 līdzjutēju, prognozē Latvijas Basketbola savienības (LBS) komunikācijas vadītājs Artūrs Portnovs.

Pirmajā mačā basketbolisti pirmdien plkst. 19.00 pēc Latvijas laika tiksies ar maz zināmo Japānu, kamēr otrdien gaidāma tikšanās ar Čehiju, kas ir pazīstama krietni labāk. “Kopumā uz turnīru varētu ierasties līdz 200 Latvijas izlases līdzjutēju, varbūt pat vairāk. Daudzi ierodas ar autobusiem vai pašorganizējas un dodas ar lidmašīnām vai privātajām automašīnām,” atklāja Portnovs.

Tiesa, ne visiem līdzjutējiem ceļš uz Belgradu bijis tik gluds, kā sākotnēji plānots, jo Ungārijā salūzis autobuss ar apmēram 40 Latvijas izlases līdzjutējiem tajā. “Bija tehniska ķibele, ko ātri izdevās novērst. Viņiem bija liels laika handikaps, līdz ar to vakara spēle netiks kavēta,” uzsvēra Portnovs.

Vienas dienas biļetes uz šodienas mačiem ir pieejamas kuplā skaitā, turklāt diezgan pievilcīgās cenās. Lētākā biļete, kas iekļauj iespēju doties uz Latvijas un Japānas spēli, kā arī vakarā gaidāmo Serbijas cīņu pret Puertoriko, maksā 400 dināri, kas ir aptuveni 3,25 eiro. Tāpat iespējams iegādāties biļetes arī par 600 un 800 dināriem, kamēr pašas dārgākās ir 1800 dināru vērtībā (14,61 eiro). Tāpat viņš pastāstīja, ka tie līdzjutēji, kas ieradušies Belgradā, ir labā noskaņojumā, bet organizatori ir pasīvi un nav ierīkojuši fanu zonas valstsvienību atbalstītājiem.