Komentāri

NBA fani izveidojuši indīgu animācijas filmu, kurā parodēta ESPN apskatnieka Stīvena Smita asā kritika par Ņujorkas Knicks lēmumu ar augsto ceturto numuru draftēt latviešu uzbrucēju Kristapu Porziņģi.

Animācijas filmā figurē vairāki tēli – ESPN basketbola apskatnieks Stīvens Smits, Ņujorkas Knicks superzvaigzne Karmelo Entonijs, jaunais latviešu talants Kristaps Porziņģis un slavenais Fils Džeksons. Filmā samontēti audiomateriāli no šo cilvēku intervijām un viedokļiem par drafta izvēli. Tajā ne tikai ironizēts par Smita nepamatotajiem argumentiem, bet arī par superzvaigznes Karmelo Entonija lielo un naudīgo līgumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: ironiskā animācijas filma

ESPN apskatnieks kā argumentu min, ka Porziņģis ir nenoliedzami talantīgs, bet apšauba latvieša spējas jau uzreiz dot vērā ņemamu ieguldījumu. Turklāt Smits ir ņujorkietis, un, viņaprāt, lai Knicks nākamajā sezonā cīnītos par vietu izslēgšanas spēlēs, draftā bija jāizvēlas kāds cits spēlētājs. Arī citās Ņujorkas komandās, piemēram, hokeja komandā Rangers, ikdienā jāsaskaras ar lielu fanu spiedienu.

VIDEO: ESPN apskatnieka Stīvena Smita dusmas par Porziņģa izvēli

Kaut arī Ņujorkas publika nebija sajūsmā par Kristapa izvēli, leģendārais Čikāgas Bulls un Losandželosas Lakers treneris, trīspadsmitkārtējais NBA čempions kā spēlētājs un treneris Fils Džeksons ESPN kanālā izskaidro, kāpēc Knicks ar tik augstu kārtas numuru izvēlējās Kristapu Porziņģi.

VIDEO: Fils Džeksons par Kristapa Porziņģa izvēli NBA draftā

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl