Muižnieks ar Himik basketbolistiem kļūst par Ukrainas čempioniem

0 Komentāru
Muižnieks ar Himik basketbolistiem kļūst par Ukrainas čempioniem
Foto: khimik.com.ua

Latviešu speciālists Kārlis Muižnieks, kurš ir galvenais treneris Južnijas Himik komandā, kļuvis par Ukrainas čempioniem basketbolā. Ukrainas čempionāta finālsērijas trešajā spēlē Himik izbraukumā ar 81:41 sagrāva Dņepropetrovskas Dņipro, sērijā līdz trim panākumiem triumfējot ar 3-0.

Muižniekam un Himik šī sezona bija izcila, jo klubs triumfēja regulārajā čempionātā, izcīnot 30 uzvaras tikpat mačos, turklāt arī divās izslēgšanas spēļu kārtās nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, uzvarot visos sešos aizvadītajos mačos. Līdz ar to Južnijas kluba sezonas bilance ir 36-0.

Tiesa, Ukrainā valdošās politiskās situācijas dēļ klubu budžeti ir krietni sarukuši un konkurence samazinājusies, komandām nestartējot arī Eirokausos.

Tikmēr trešo vietu Ukrainas čempionātā izcīnīja iepriekšējās sezonas čempione Kijevas Budiveļņik, kur vēl pērn par galveno treneri strādāja Latvijas izlases speciālists Ainars Bagatskis. Himik finālā pērn piekāpās tieši Budiveļņik basketbolistiem. Muižnieks par Himik galveno treneri kļuva 2013. gada pavasarī.

0 Komentāru