Komentāri
Melnkalnes basketbola izlases treneris smēķē komandas ģērbtuvē un saņem 1000 eiro sodu
Autors: LETA/AFP

Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) Melnkalnes basketbola izlases galvenajam trenerim Bogdanam Tanjevičam piespriedusi 1000 eiro lielu soda naudu par smēķēšanu komandas ģērbtuvē, vēsta “sportando.com”.
Melnkalnes izlase spēlē C apakšgrupā, kura spēles aizvada Rumānijas pilsētā Klužā-Napokā.

Patlaban 70 gadus vecais Tanjevičs cigareti aizkūpinājis pēc komandas otrās spēles turnīrā pret Ungāriju, kurā Melnkalne pārliecinoši uzvarēja ar 72:48.
Tanjevičs centās “relaksēties”, nevis pīpētājiem atvēlētā vietā, bet gan turpat ģērbtuvē, kas ir pretrunā FIBA noteikumiem, tāpēc saņēmis itin bargu sodu.
Jāpiebilst, ka bijušās Dienvidslāvijas valstīs sporta spēļu laikā smēķēšana sporta arēnās ir ierasta lieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tanjevičs karjeras laikā ir trenējis arī Itālijas un Turcijas izlases, bet Melnkalni vada kopš 2015. gada. Viņam ir liela pieredze arī darbā ar augstākā līmeņa klubiem.

Melnkalnes izlase Eiropas čempionātā ir izcīnījusi vienu uzvaru trīs spēlēs, pirmajā mačā ar 60:99 zaudējot Spānijai, tad pārspējot ungārus, bet pirmdien ar 72:76 atzīstot Horvātijas pārākumu.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl