Komentāri
Mazurs turpmāk “stūrēs” Maskavas Dinamo basketbola klubu
Foto: LETA

Latvijas basketbola speciālists Nikolajs Mazurs apstiprināts par Krievijas kluba Maskavas Dinamo galveno treneri, informē vienība. Tiek vēstīts, ka ar speciālistu noslēgts ilgtermiņa līgums.

“Vēlos pateikties savam iepriekšējam klubam VEF Rīga, kur pavadīju astoņus gadus un kur bija lieliska iespēja augt un attīstīties,” izteicās Mazurs. Piedāvājums no Dinamo ir kā jauns izaicinājums ne tikai sevi pierādīt kā trenerim, bet arī kā organizatoram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Dinamo kluba prezidents Gors Hečojans norādīja, ka jau vairākus gadus sekots līdzi Mazuram kā trenerim. Jau pēdējos piecus gadus raugāmies, kā Mazurs attīstās kā treneris. Pa šo laiku viņam bijusi laba pieredze, tāpēc esmu priecīgs, ka mums izdevies viņu piesaistīt Dinamo klubam. Mazurs ir treneris, kurš prot strādāt ar maza budžeta klubu un spējīgs dot rezultātu. Tomēr brīnumus negaidām uzreiz, esam vienojušies par ilgtermiņa sadarbību.

Kā zināms, Mazurs pēc abpusējas vienošanās šomēnes lauza līgumu ar Latvijas čempioniem VEF Rīga, kur nu par galveno treneri kļuvis spānis Karloss Frade.

Pašlaik 34 gadus vecais Mazurs par VEF Rīga galveno treneri kļuva pērnā gada jūnijā, bet tā treneru kolektīvā darbojās kopš kluba atjaunošanas pirmsākumiem 2007. gadā.

Mazurs ilgus gadus strādājis ar 1995. gadā dzimušo Latvijas basketbolistu paaudzi. Vēl 2013. gadā Mazurs bija Latvijas U-18 izlases galvenais treneris, kad viņa vadītā komanda izcīnīja ceturto vietu Latvijā notikušajā Eiropas čempionātā. Savukārt pērn Mazurs jau Latvijas U-20 valstsvienības galvenā trenera postenī ar grūtībām prata izlasei saglabāt vietu Eiropas čempionāta augstākajā divīzijā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl