Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

Komentāri

Pirms nedēļas Rīgā viesojās basketbola klubs Maskavas CSKA, lai aizvadītu VTB Vienotās līgas spēli pret ”Rīgas VEF” komandu. Skaties.lv redakcijā ir nonācis materiāls, kurā viens no Krievijas komandas uzbrucējiem Andrejs Voroncēvičs sniedz komentāru par mūsu latviešu spēlētāju Jāni Timmu.

Andrejs Voroncēvičs

Andrejs Voroncēvičs

Pirmkārt, viņš ir ļoti talantīgs un fiziski spēcīgs basketbolists ar labu metienu. Es domāju, ka viņam viss izdosies, un, ja viņš turpinās progresēt Krievijas čempionātā, tad arī NBA viņam viss izdosies. Novēlu viņam veiksmi basketbolā un labu statistiku. Esmu pārliecināts, ka dzīvē viņam viss izdosies! Timma ir izskatīgs, mērķtiecīgs un talantīgs! Vēl tikai nedaudz jāpiestrādā un viss izdosies!”

Video

Foto: ”VTB” Vienotās līgas Zvaigžņu spēles spilgtākie momenti

”VTB” Vienotās līgas Zvaigžņu spēles ietvaros risinājās  ”slam- dunk” konkurss, kura pārliecinoši triumfēja Jānis Timma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: VEF Rīga uzņem savā laukumā Maskavas CSKA

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl