Maskava CSKA Eirolīgas mačā pārliecinoši uzvar Barcelona

Turnīra līdere Maskavas CSKA piektdien ULEB Eirolīgas 12.kārtas mačā savā laukumā ar rezultātu 92:76 (24:11, 20:31, 27:23, 21:11) pārspēja Barcelona vienību. Uzvarētājiem 23 punktus guva Korijs Higinss, kuram arī piecas pārtvertas piespēles. Tikmēr “Barcelona” vienībā ar 17 punktiem atzīmējās Viktors Klavers.

CSKA basketbolisti ātri izvirzījās vadībā un pirmo ceturksni uzvarēja ar 24:11. Otrās ceturtdaļas sākumā maskavieši iekrāja 18 punktu pārsvaru, taču viesi sparīgi atspēlējās un pārtraukumā komandas devās, rezultāta tablo vēstot 44:42 CSKA labā. Trešās ceturtdaļas sākumā ”Barcelona” izvirzījās vadībā ar 47:44, taču mājinieki ātri atguvās un atjaunoja pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem piederēja 6-7 punktu pārsvars, bet ceturtajā ceturksnī CSKA handikaps pārsniedza desmit punktus, vēlāk svinot uzvaru ar 92:76.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.