Komentāri

Ziemeļkarolīnas Universitātes studentu basketbola komanda “Tar Heels” pirmdien tika kronēta par Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempioni.

“Tar Heels” finālā ar rezultātu 71:65 (32:35, 39:30) pārspēja Gonsagas Universitātes vienību “Bulldogs”, uzvaru nokārtojot pamatlaika pēdējās minūtēs. Ziemeļkarolīnas Universitātes komandai šis ir sestais NCAA tituls vēsturē. Komanda finālčetriniekā iekļuvusi 20 reizes, bet titula mačā spēlējusi 11 reizes. Savukārt Gonsagas Universitātes vienībai šis bija pirmais fināls. “Tar Heels” komandas galvenajam trenerim Rojam Viljamsam šis bija trešais NCC tituls, bet pirmais kopš 2009.gada.

Video: finālmača labākie momenti

Šī gada finālmačs bija kļūdām un neprecīziem metieniem bagāts, bet spēles liktenis tika izšķirts pamatlaika pēdējā minūtē. Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām “Tar Heels” bija iedzinējos ar 63:65, bet tad Džastins Džeksons ar trīspunktu gājienu izvirzīja vadībā Ziemeļkarolīnas Universitātes studentus. Vēl pusminūti pirms finālsvilpes komandas šķīra viens punkts, bet Aizija Hikss panāca jau 68:65, “Tar Heels” nosargājot vadību un izcīnot uzvaru. Uzvarētājiem ar 22 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džoels Berijs.

Foto

Lasi vēl