Magic par galveno treneri nolīgst pieredzējušo Skailsu

0 Komentāru
Magic par galveno treneri nolīgst pieredzējušo Skailsu
Foto: AP/Scanpix

NBA klubs Orlando Magic par galveno treneri nolīdzis Skotu Skailsu. Pašlaik 51 gadu vecais speciālists NBA kā galvenais treneris strādājis jau 13 sezonas, bet 2013.gadā viņš tika atbrīvots no Milvoki Bucks, kur pavadīja nepilnus piecus gadus.

Skailsa uzdevums būs ievest Magic vienību izslēgšanas spēlēs, kur tā nav spēlējusi jau trīs sezonas, bet pagājušajā sezonā 82 spēlēs prata izcīnīt tikai 25 uzvaras. Savas NBA karjeras laikā Skailss galvenā trenera amatā izcīnījis 443 uzvaras un cietis 433 zaudējumus. Arī kā spēlētājs amerikānis ilgus gadus pavadījis pasaules spēcīgākajā basketbola līgā, pārstāvot arī Magic vienību. NBA trenera karjerā Skailss strādājis arī ar Fīniksas Suns un Čikāgas Bulls komandām.

Šī gada februārī no Magic galvenā trenera pienākumiem tika atbrīvots Žaks Vons, bet par šīs pozīcijas vietas izpildītāju līdz sezonas beigām kļuva viņa palīgs Džeimss Borrego. Vēl 2009.gadā Magic komandai izdevās sasniegt NBA finālu, kur nācās piekāpties Losandželosas Lakers priekšā. Magic klubam pieder piektais numurs šī gada NBA draftā. Šī vienība tiek uzskatīta kā viena no tām, kas varētu izvēlēties talantīgo latvieti Kristapu Porziņģi.

0 Komentāru