Komentāri
LNT sporta ziņu moderators Kaspars par basketbolu un sevis uzturēšanu formā
FOTO: Basket-cup

Sinoptiķu prognozes liecina, ka Latvijā šonedēļ atnāks ilgi gaidītais pavasaris ar būtiski siltākām gaisa masām. Tāpēc šis ir īstais laiks, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un gatavotos vasaras pludmales sezonai. LNT sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis ikdienā ne tikai interesējas par visdažādākajiem sporta veidiem, bet pats jau ilgus gadus spēlē basketbolu un rūpējas par savu fizisko formu.

Basketbolista karjeru Kaspars sācis 7 gadu vecumā Valtera basketbola skolā, kas vēlāk pārsaukta par BJSB Ķeizarmežs. Tur viņš trenējies līdz vidusskolas beigām. Kaspars stāsta, ka tieši tad arī ”nopietnie treniņi beidzās, bet turpinājis spēlēt amatieru līgās.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neņemot vērā to, ka daudz laika sportiskām aktivitātēm darba dēļ nepietiek, Kaspars brīvajos brīžos tāpat cenšas pavadīt laiku trenažieru zālē un basketbola laukumā. Kaspars norāda, ka svarīgi ir arī uzturā lietot veselīgu pārtiku.

”Svarīgi, lai pats jūtos fiziski labi un būtu apmierināts ar savu formu. Man tas ir nepieciešams, jo brīžos, kad esmu sliktā fiziskā formā, nespēju izdarīt lietas, ko agrāk varēju izdarīt basketbola laukumā,” stāsta Kaspars.

Nu jau gadu Kaspars ir LNT sporta ziņu moderators, un kā pats saka: ”Šajā darbā nav izvēles, vienmēr ir jābūt formā!”

Lūk, amizants fragments no šā rīta LNT 900 sekunžu raidījuma, kad ētera laikā Kasparam piezvanīja kolēģis Lauris Lizbovskis!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl