Lietuvas prezidentes fotogrāfs Rīgā par mata tiesu izglābjas no nopietnas traumas

Komentāri
Lietuvas prezidentes fotogrāfs Rīgā par mata tiesu izglābjas no nopietnas traumas
Foto: LETA

Svētdien Latvijas un Lietuvas valstsvienību spēles pārtraukumā Daļas Grībauskaites fotogrāfs Dačkus, kas ir kaismīgs basketbola līdzjutējs un čempionātā fotogrāfē “FIBA Europe” vajadzībām, pa saliekamajām kāpnītēm bija pakāpies pie groza, lai apmainītu atmiņas karti tur nostiprinātajai kamerai.

Tobrīd laukumā tika rīkots līdzjutēju konkurss, kurā faniem ar aizsietām acīm bija jāsacenšas, kurš no viņiem ātrāk aizdriblēs bumbu līdz gala līnijai, bet šīs sacīkstes beidzās negaidīti fotogrāfam Robertam Dačkum – uzvarētājs laukuma galā ietriecās kāpnēs un pasita tās uz priekšu. No sāpīga kritiena fotogrāfu paglāba tikai zibenīgā reakcija un izveicība – zaudējis pamatu zem kājām, viņš ieķērās groza konstrukcijās un nolēca uz grīdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu pazīstamais Lietuvas prezidentes fotogrāfs, kas par godu čempionātam pat paņēmis atvaļinājumu, uz notikušo var atskatīties ar smaidu.

Zīmīgi, ka šis nav bijis vienīgais incidents “aizsieto acu” akcijā, jo citā no tās izspēles reizēm kāds no līdzjutējiem nejauši aizskrējis pie rezervistu soliņa un taranējis Igaunijas izlases spēlētājus, kā arī video operatoru.

Iespējams, šī akcija vairs netiks izspēlēta un vismaz pirmdienas pirmajā spēlē, kurā Lietuva dramatiski ar 74:76 piekāpās Beļģijai, tā netika aizvadīta.

Eiropas čempionāta spēles Rīgā turpināsies līdz ceturtdienai, bet pēc tam labākās četras apakšgrupas vienības dosies uz Francijas pilsētu Lilli, kur uzsāks izslēgšanas turnīru.

Lasi vēl