Komentāri
Lietuvas komanda Lietkabelis pārtraukusi līgumu ar Vairogu
Foto: F64

Lietuvas klubs Panevēžas Lietkabelis pēc abpusējas vienošanās pārtraucis līgumu ar latviešu basketbolistu Akseli Vairogu, ceturtdien pavēstījusi vienība.

“Saistībā ar situāciju, ka mums ir četri leģionāri, vienam jādodas prom,” atzinis Lietkabelis komandas direktors Mants Ignatavičs.

Pašā sezonas ievadā patlaban 30 gadus vecais Vairogs guva rokas lūzumu un nevarēja spēlēt līdz decembra beigām, tomēr kopš tā laika viņš laukumā devies vien fragmentāri, jo vienībā ir seši leģionāri, bet laukumā var doties vien pieci.

FOTO: Aksels Vairogs

Šosezon Triobet Baltijas Basketbola līgas  turnīrā Vairogs aizvadījis vienu maču, kurā guvis 16 punktus, bet Lietuvas čempionātā viņš laukumā bijis trīs spēlēs, aizvadot niecīgu spēles laiku un gūstot vidēji 1,7 punktus duelī. Iepriekš šonedēļ Lietuvas portāls krepsinis.net ziņoja, ka Vairogu vēlas iegūt cita Lietuvas vienība Prieņu-Birštonas Vytautas, kas vien ilgstoši BBL turnīrā cīnījās bez zaudējumiem. Savas karjeras laikā Vairogs devies viesspēlētāja gaitās arī uz Francijas pēc spēka otrās līgas klubu JSA Bordeaux, kā arī Polijas augstākās līgas vienību Vroclavas Slask. Tāpat Vairogs pārstāvējis Valmieras komandu, tomēr lielāko daļu karjeras viņš pavadījis Ventspils rindās.

 

Lasi vēl