Liepājas hokejisti debijas sezonā izcīna Latvijas čempionāta bronzas godalgas

Pievienot komentāru
Liepājas hokejisti debijas sezonā izcīna Latvijas čempionāta bronzas godalgas
Foto: HK KURBADS

Divas reizes nonākot iedzinējos ar divu vārtu starpību, Liepājas hokejisti piektdien spēja uzvarēt Zemgale/LLU vienību un iegūt bronzas medaļas šīs sezonas Latvijas hokeja čempionātā. Dueļa par trešo vietu ceturtajā mačā Liepāja izbraukumā ar 4:3 pārspēja Zemgale/LLU, sērijā līdz trim panākumiem triumfējot ar 3-1.

Pēc Artūra Āboliņa un Vitālija Gončaruka metieniem Jelgavas komanda pēc pirmajām spēles 25 minūtēm bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Pēcāk Māris Diļevka vienus vārtus atguva, taču 39.minūtē Māris Miezis atjaunoja divu vārtu pārsvaru par labu mājiniekiem.

Turpinājumā tie izrādījās pēdējie Zemgale/LLU komandas vārti šajā sezonā, jo 25 sekundes pēc Mieža precīzā metiena Sergejs Daņilovs panāca 2:3, bet noslēdzošajā trešdaļā liepājnieki guva vēl divus vārtus, izceļoties Mārtiņam Gipteram un Ralfam Grīnbergam, kurš uzvaras ripu iemeta pamatlaika priekšpēdējā minūtē.

Līdz ar to Liepājas komanda savā pastāvēšanas vēsturē pirmo reizi tikusi pie vietējā čempionāta medaļām, ja neskaita tās priekšgājēja Liepājas metalurga panākumus, kas savā pastāvēšanas vēsturē astoņas reizes kļuva par Latvijas čempionu. Šī bija pirmā sezona, kad Liepājas komanda startē Latvijas čempionātā.