Komentāri

Interneta lietotāji savos komentāros var būt ļoti ļauni un dzēlīgi. Džimija Kimmela šovs apkopojis ”sulīgākos” tvītus un licis tos NBA spēlētājiem nolasīt. Skaties, kā video basketbolisti uz ”jaukajiem” vārdiem reaģē!

”Twitter” lietotāju žulti nācās ”izbaudīt” tādām NBA zvaigznēm kā Zaks Lavīns, Deandre Džordans, Maiks Konlijs, Pols Džordžs, Karls Entonijs Taunss, Džeimss Hārdens. Vieno ”ļaunajiem tvītiem” skanēja šādi: “Zaks Lavīns izskatās pēc tāda puiša, kurš piemēra draudzenes krūšturi, bet viņam tas patīk.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl