Latvijas un Turcijas duelis kļūst par desmitgades skatītāko basketbola maču 

8 komentāri
Latvijas un Turcijas duelis kļūst par desmitgades skatītāko basketbola maču 
Autors: LETA/AFP

Eiropas basketbola čempionāta spēli starp Latvijas un Turcijas valstu izlasēm ceturtdienas vakarā noskatījušies vidēji 160 tūkstoši skatītāju, ziņo “MTG TV Latvia” pārstāve Laima Kristapsone.

Tomēr, tuvojoties spēles noslēgumam, skatītāju skaits sasniedza vairāk nekā 235 tūkstošus, padarot vakardien aizvadīto basketbola spēli starp Latvijas un Turcijas valstsvienībām par pēdējās desmitgades skatītāko Eiropas čempionāta basketbolā vīriešiem notikumu televīzijā.

FIBA Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem skatītāju vidū guvis strauju popularitāti. Latvijas basketbola izlases spēļu skatījumu rezultāti liecina, ka TV skatītāju vidū sporta veids ieņem arvien nozīmīgāku lomu, kļūstot par nacionāla mēroga notikumu un pat sasniedzot tāda sporta notikuma popularitāti kā hokejs, kas parasti ir skatītākais sporta notikums televīzijā.
Nākamā Latvijas basketbola izlases spēle pret Melnkalnes valstsvienību norisināsies šo svētdien, 10. septembrī, plkst. 12.25. Spēli tiešraidē būs iespējams skatīties kanālos “Viasat Sport Baltic” un TV3, kā arī internetā vietnēs Skaties.lv vai “Viaplay.lv”.

Kā ziņots, Latvijas basketbola izlase ceturtdien Stambulā smagā un nervozā Eiropas čempionāta D apakšgrupas noslēdzošajā cīņā ar 89:79 (24:22, 23:16, 22:25, 20:16) uzvarēja mājinieci Turciju, līdz ar to astotdaļfināla pretiniekos iegūstot parocīgo Melnkalni, izvairoties no tikšanās ar favorīti Spāniju.
Latvijas izlase tika pie ceturtā panākuma piecos mačos, pirmo reizi Eiropas čempionātu finālturnīros izcīnot četras uzvaras pēc kārtas.

8 komentāri