Komentāri
Latvijas un Igaunijas apvienotajā sieviešu basketbola līgas čempionātā mainīts formāts

Šajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā sieviešu basketbola līgas čempionātā sezonā tiks mainīts formāts, turklāt vairs netiks izspēlēts finālturnīrs ar sešām komandām, tā vietā sezonas izskaņā būs finālčetrinieka sacensības, preses konferencē trešdien atklāja turnīra rīkotāji.

Šīs sezonas Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā kopumā piedalīsies desmit komandas. Sākotnēji tās savā starpā izspēlēs vienu apli, bet pēc tam labākās trīs savā starpā izspēlēs četrus riņķus, turklāt tām pievienosies arī Somijas klubs Somijas čempionvienība Lāpenrantas Catz. Savukārt pārējās septiņas vienības savā starpā cīnīsies divos apļos.

Pēc tam trešās un ceturtās vietas ieguvējas par vietu finālturnīrā divu spēļu summā cīnīsies ap divām labākajām otrā ešelona vienībām. Savukārt spēcīgākās četras komandas nākamā gada 8. un 9.aprīlī spēkosies arī finālturnīrā, kas tiks aizvadīts Elektrum olimpiskajā sporta centrā Rīgā.

Foto

Kā preses konferencē atklāja Latvijas basketbola līgu direktore Lāsma Zandere, turnīra formāta maiņa notikusi, uzklausot viedokļus no klubiem. “Šādā veidā mums ir izdevies saglabāt labās lietas no iepriekšējo gadu turnīriem, kā arī padarījām situāciju vēl labāku.”

“Šis projekts darbojas un ir nepieciešams sieviešu basketbola komandām. Turnīrs nodrošina pienācīgu konkurenci šī reģiona vienībām, turklāt sezonas gaitā tam pievienosies arī Somijas klubs,” tikmēr izteicās Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, vēršot arī uzmanību uz Cēsu komandas pazušanu no sieviešu basketbola skatuves. “Acīmredzot kaut kas nav bijis kārtībā sadarbībā starp klubu, vietējo sporta skolu un atbalstītājiem. Šī komanda radīja papildu konkurenci citām vienībām.”

Pašmāju sieviešu basketbola čempionātā līdz ar to šajā sezonā piedalīsies tikai komandas no divām pilsētām – Rīgas un Liepājas.

“Aicinām pilsētu basketbola centrus darboties aktīvāk, lai tur būtu sava sieviešu basketbola komanda. Pilsētas cenšamies iespaidot ar dažādiem līdzekļiem. Daudzās Latvijas pilsētās ir sporta skolas, kur tiek audzinātas jaunās basketbolistes, bet lielās sieviešu komandas ir tikai Rīgā un Liepājā. Mēģināsim strādāt, lai situācija mainītos,” izteicās Voins.

LBS prezidents piebilda, ka optimistiskākajā variantā tuvāko gadu gaitā vietējo čempionātu varētu papildināt trīs sieviešu komandas no citām Latvijas pilsētām, taču optimāli tās varētu būt tikai divas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl