Latvijas U-16 izlases basketbolisti pārbaudes turnīrā Turcijā zaudē Lietuvas vienaudžiem

Latvijas U-16 basketbola izlase ceturtdien tradicionālā pārbaudes turnīrā Turcijā ceturtdien ar rezultātu 76:87 (15:19, 19:26, 20:18, 22:24) zaudēja Lietuvas vienaudžiem.

Latvijas izlases labā 21 punktu guva Ojārs Bērziņš, Kristofers Strautmanis izcēlās ar 16, bet Everts Razma ar 13 punktiem, kamēr Daniels Gersons izcēlās ar astoņiem punktiem un izcīnīja tikpat atlēkušās bumbas.

Latvijas izlase pēc pirmā puslaika zaudēja ar 34:45, tomēr beigu ceturtdaļā starpību spēja sadeldēt un pusotru minūti pirms beigām latviešiem bija vien četru punktu deficīts (76:80). Tomēr beigas labāk nospēlēja lietuvieši, svinot drošu uzvaru.

Lietuvas kadetu izlase izcīnīja piekto uzvaru piecās spēlēs un ir turnīra līdere, bet Latvijas U-16 basketbolisti pēc piecām kārtām ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņem ceturto vietu.