Komentāri
Latvijas sieviešu basketbola izlasei 2017.gada EČ kvalifikācijas turnīrā gaidāms Baltijas duelis
Foto: EPA/LETA

Vācijas pilsētā Minhenē tika noskaidrotas Latvijas sieviešu basketbola izlases 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pretinieces. Latvietes A apakšgrupā tiksies ar Lietuvu un Slovēniju.

Savukārt B apakšgrupā vicečempione Francija spēkosies pret Horvātiju, Igauniju un Nīderlandi, bet C apakšgrupā ielozētas Melnkalne, Itālija, Lielbritānija un Albānija. Tikmēr čempiones serbietes D apakšgrupā tiksies ar Ukrainu, Vāciju un Luksemburgu, kamēr E apakšgrupā spēkosies Slovākija, Ungārija, Portugāle un Islande.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

F apakšgrupā Krievija sacentīsies ar Grieķiju, Bulgāriju un Šveici, bet G apakšgrupā Baltkrievijas pretinieces būs Polija un Beļģija. Visbeidzot H apakšgrupā Turcija sacentīsies ar Rumāniju, Izraēlu, kā arī Bosniju un Hercegovinu, kamēr bronzas medaļas īpašniece Spānija mēģinās pievarēt Zviedriju un Somiju.

Finālturnīram kvalificēsies visu grupu uzvarētājas, kā arī sešas labākās otro vietu ieguvējas. Salīdzinot otro vietu ieguvēju rādītājus, netiks ņemti vērā rezultāti mačos ar ceturto vietu ieguvējām. Kvalifikācijas spēles notiks šī gada 21. un 25.novembrī, kā arī nākamā gada 20. un 24.februārī un 19. un 23.novembrī. Eiropas čempionāta finālturnīrs Čehijā 2017.gadā norisināsies no 16. līdz 27.jūnijam.

Pērn Latvijas izlase aizvadītajam Eiropas čempionātam kvalificējās pēc ļoti veiksmīgi aizvadītā kvalifikācijas turnīra, kurā Ainara Zvirgzdiņa vadītā komanda izcīnīja piecas uzvaras sešās spēlēs, izcīnot pirmo vietu apakšgrupāSavukārt Eiropas čempionāta finālturnīrā latvietes nespēja pārvarēt jau pirmo apakšgrupu kārtu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl