Komentāri
Latvijas sieviešu basketbola izlase uz EČ dosies bez Krastiņas, Priedes un Veideres
Foto: BASKET.LV

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš pēc pēdējās pārbaudes spēles nosaucis 12 basketbolistes, kuras otrdien dosies uz Eiropas čempionāta finālturnīru Ungārijā. Kā pēdējās tika atsijātas Ieva Krastiņa, Liene Priede un Rūta Veidere.

Ainara Zvirgzdiņa izvēlētais Latvijas izlases divpadsmitnieks: Zane Eglīte, Anete Jēkabsone-Žogota, Gunta Baško-Melnbārde, Kitija Laksa, Kate Aizsila, Dita Liepkalne, Dita Rozenberga, Anete Šteinberga, Kristīne Vītola, Aija Putniņa, Ieva Kūlīte un Zenta Meļņika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ainars Zvirzgzdiņš: ”Treneru kolektīvam izšķirošo lēmumu pieņemt nebija viegli, jo katrai spēlētājai bija gan plusi, gan mīnusi. Ņēmām vērā gan pašreizējo sportisko formu un sniegumu pārbaudes spēlēs, gan iederību komandas spēles modelī un spēju izpildīt konkrētus uzdevumus, gan arī auguma parametrus. Visus argumentus saliekot kopā nolēmām no 15 kandidātēm šoreiz sastāvā neiekļaut Ievu Krastiņu, Lieni Priedi un Rūtu Veideri.”

Vislielākā pieredze ir komandas kapteinei Guntai Baško-Melnbārdei, kurai šis būs jau sestais finālturnīrs. Komandā iekļautas piecas debitantes. Grupas turnīrā Šombateli Latvijas komanda no 11. līdz 14.jūnijam spēļu secībā tiksies ar Serbijas (ceturtdien 17:30), Horvātijas (piektdien 17:30), Lielbritānijas (sestdien 17:30) un Krievijas (svētdien 20:00) izlasēm. visas spēles translēs kanāls TV6 un portāls Skatie.lv. Trīs labākās vienības turpinās cīņu par medaļām un ceļazīmēm uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl