Latvijas izlasei pārbaudījums pret spēcīgo Itālijas izlasi

Pievienot komentāru
Latvijas izlasei pārbaudījums pret spēcīgo Itālijas izlasi
Foto: F64

Latvijas vīriešu valstsvienība šovakar uzsāks pārbaudes turnīru Tbilisi. Pirmajā spēlē plkst. 19.30 mūsu izlase sacentīsies ar spēcīgo Itālijas izlasi.  Vēl turnīra piedalās mūsu kaimiņvalsts Igaunija un Gruzijas izlase.

Pirms šī mača spēlēs Gruzija – Igaunija. Sestdien plkst.17.00 Latvijas komanda spēlē ar Gruzijas vienību, svētdien plkst.17.00 – ar Igauniju. Visas komandas gatavojas Eiropas čempionātam, kas Rīgā, Berlīnē, Monpeljē un Zagrebā sāksies 5.septembrī.

Valstsvienības galvenā trenera Ainara Bagatska komentārs:

“No 13 basketbolistiem, kas komandas sastāvā ieradušies Tbilisi, šodien malā paliks Mārtiņš Laksa. Pārējie ir gatavi cīņai. Itālijas komandā ir labi pazīstami spēlētāji ar NBA spēlējošajiem Marko Belinelli (Sanantonio Spurs), Andrea Barnjani (New York Knicks), Luidži Datomi (Boston Celtics) un Adrea Galinari (Denver Nuggets) priekšgalā. Ļoti meistarīgi spēlētāji, kuri nosaka visu komandas spēles stilu – Eiropas čempionātā vismaz grupas turnīrā ar tik individuāli spēlējošām komandām mums nebūs darīšana. Būs interesanti novērtēt, kā tiekam galā.

Gatavojoties spēlei, skatījāmies savu iepriekšējo maču vide, nevis Itālijas ierakstus. Zināms priekšstats par viņu spēli saglabājies no iepriekšējām spēlēm, bet tam nebūs izšķirošas nozīmes. Galvenais pašiem censties pēc iespējas kvalitatīvāk izpildīt norunāto spēles plānu un nospēlēt kvalitatīvāk, nekā pirmajās spēlēs Rīgā,” sacīja treneris.

Latvijas Tbilisi turnīrā pārstāv 13 basketbolisti, no kuriem katrā spēlē piedalīsies 12. Vēl divi kandidāti – Žanis Peineris un Andrejs Šeļakovs – turpina gatavoties Rīgā un komandai atkal pievienosies jaunnedēļ.