Komentāri

Latvijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta finālturnīra D apakšgrupas trešajā spēlē pirmdien Arēnā Rīga ar rezultātu 72:65 uzvarēja Čehijas izlasi, kurai šī bija pirmā neveiksme. Līdz ar to pēc trim kārtām pa divām uzvarām guvušas Lietuva, Beļģija, Latvija un Čehija, kas nozīmē aizraujošas noslēdzošās divas apakšgrupu turnīra kārtas.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Jānis Blūms, bet ar 11 punktiem izcēlās Jānis Strēlnieks un Kaspars Bērziņš, kuriem arī attiecīgi septiņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas. Savukārt Čehijas izlasē Tomāšs Satorinskis izcēlās ar 22 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet Jans Veselijs izcēlās ar 17 punktiem un 11 bumbām zem groziem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to D apakšgrupā pa divām uzvarām trijās spēlēs ir Čehijai, Lietuvai, Beļģijai un Latvijai, bet divus zaudējumus divās spēlēs cietušas Igaunija un Ukraina. Turpinājumā otrdien izlases mačus neaizvadīs, turnīru atsākot trešdien. Latvija noslēdzošajās divās spēlēs cīnīsies pret Ukrainu un Igauniju.

Lasi vēl