Komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlase D apakšgrupas trešajā spēlē dramatiskā duelī ar 58:62 atzina Beļģijas valstsvienības pārākumu. Pēc spēles asus vārdus tienešu virzienā veltīja valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.

“Tieneši respektēja pretinieču centra spēlētājas un kontaktos bieži vien nedeva piezīmes. Līdz ar to spēlētājas sāka izvairīties. Vautersai beigās bija četras piezīmes un piekto noteikti viņai iedotu tikai tādā gadījumā, ja viņa būtu iesitusi tā kā ar cirvi pa rokām, ” soģu darbību komentēja Zībarts. Šajā duelī par lielāko Latvijas izlases ”kapraci” kļuva tieši minētā Vautersa, kura 17 punktus iemeta, kā arī realizēja pēdējo spēles metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Mārtiņa Zībarta komentārs pēc mača ar Beļģiju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl