Komentāri
Vai pamats bažām? Porziņģis izlases treniņā manīts, turot ledu pie iepriekš traumētā ceļgala
Kristaps Porziņģis 19.08.2017. Rīga, Latvija. Pārbaudes spele starp Latvijas un Lietuvas basketbola izlasem. (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Pirmdien Latvijas izlase savstarpēji aizvadīja neoficiālu treniņspēli, kurā sastāvi regulāri mainījās. Šajā treniņā sākotnēji piedalījās arī Kristaps Porziņģis, tomēr pēc tam viņš ilgu laiku vairs laukumā nedevās, turot ledu pie iepriekš traumētā ceļgala, novēroja aģentūra LETA.

Pēc treniņa izlases galvenais treneris Bagatskis pateicās Gromovam par pēdējo nedēļu darbu ar izlasi. Valstsvienība uz Turciju lidos trešdien, bet līdz tam trenēties vairs nav plānojusi, savukārt pirmā spēle kontinenta meistarsacīkstēs gaidāma piektdien.

Kā vēstīts, Porziņģis celi traumēja 19. augustā notikušajā pārbaudes spēlē ar Lietuvu un pēc tam pilnvērtīgi nav trenējies. Kā svētdien ziņoja Latvijas Basketbola savienība (LBS), izlases lielākā zvaigzne Porziņģis nedēļas nogalē vēl neiesaistījās kontakta cīņā un pirmdien viņam tiks veikta medicīniska pārbaude.

Tomēr basketbola pazinējs Mārtiņš Lauva savā ”Twitter” kontā raksta, ka Porziņģa medicīniskajās pārbaudēs nekas nopietns nav atklāts un Latvijas izlases lielākā zvaigzne spēlēs EČ.

Lasi vēl