TIEŠRAIDE: EuroBasket2017. LATVIJA – KRIEVIJA
Foto: F64

Latvijas basketbola izlase otrdien Stambulā Eiropas čempionāta finālturnīra mačā tiekas ar D apakšgrupas līderi Krieviju, kura šajā turnīrā vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Latvijas izlase čempionāta ievadā piektdien līdzīgā cīņā ar 82:92 piekāpās Serbijai, kamēr turnīra otrajā mačā pārliecinoši ar 92:64 sagrāva Beļģiju. Pirmdien Latvijas basketbolisti ar 97:92 uzvarēja Lielbritāniju.

Kādu vietu D apakšgrupā ieņem Latvija? Skaties tabulā!

Tikmēr Krievija vispirms ar 76:73 uzvarēja mājinieci Turciju, tad ar 75:72 pārspēja par grupas favorīti uzskatīto Serbiju, bet pirmdien ar 76:67 pieveica Beļģiju, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Latvijas komandas līderis Kristaps Porziņģis ar 27,7 punktiem ir trešais rezultatīvākais basketbolists, savukārt Jānis Strēlnieks ar 8,7 piespēlēm ir pirmajā vietā starp labākajiem asistentiem.

Video: Latvija parāda raksturu un uzveic Krieviju

Atjaunot

”Komentāri”

  Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

  Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

  Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

  D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

  D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

  D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

  Lasi vēl