Komentāri

Latvijas dāmu basketbola izlase plkst. 16:00 Eiropas čempionāta ”mazajā pusfinālā” spēkosies ar Turcijas valstsvienību un centīsies izcīnīt piekto vietu turnīrā.

Turciju otrā “mazā pusfināla” spēlē par 5. līdz 8.vietu ar 72:56 uzvarēja Slovākiju. Uzvarētājām 20 punktus guva naturalizētā amerikāniete Kvanitra Holingsvorta, kura profesionālās karjeras sākumā pārstāvēja Latvijas titulētāko komandu “TTT Rīga”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas basketbolistes pirms 12 gadiem Eiropas čempionātā Turcijā pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā, “mazajā pusfinālā” pārspēja mājinieces turcietes, bet spēlē par piekto vietu un ceļazīmi uz Pasaules kausu zaudēja Francijas komandai. Savukārt četrus gadus vēlāk Rīgā pēc pagarinājumā piedzīvotā zaudējuma ceturtdaļfinālā Krievijai arī “mazajā pusfinālā” tika ciests zaudējums papildlaikā, turklāt latviešu pāridarītājas bija tieši itālietes, pret kurām tagad izdevies gūt revanšu.

Spēles notikumiem vari sekot līdzi arī teksta tiešraidē!

Video: Latvijas izlase sīvā cīņā atzīst Turcijas pārākumu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl