TIEŠRAIDE: EČ basketbolā sievietēm. LATVIJA – ZVIEDRIJA

1 komentārs
OKSANA DŽADANA, F64.

Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmdien ”Arēnā Rīga” Eiropas čempionāta 1/8 finālā tiekas ar Zviedriju, kas ieņēma 2.vietu B grupā. Spēle sāksies 18:30, un to tiešraidē translēs kanāls TV6 un portāls Skaties.lv

Mača uzvarētāja dosies uz Belgradu, kur ceturtdien ceturtdaļfinālā tiksies ar Serbiju.

Turnīra pirmajā mačā Latvija ceturtdien ar 60:74 zaudēja Lielbritānijai, piektdien ar 82:74 pārspēja Ukrainu, bet svētdien ar 56:59 piekāpās Spānijai.

Latvietes A apakšgrupā ieņēma trešo vietu, tādējādi viņām ceturtdaļfinālā jātiekas ar B apakšgrupas otru spēcīgāko komandu Zviedriju. Zviedrietes turnīra ievadā ar 67:51 pārspēja Melnkalni, pēc tam ar 64:71 piekāpās Čehijai, bet noslēgumā pirmdien ar 65:71 atzina Francijas pārākumu.

Zviedrietes pēc viena turnīra pārtraukuma atgriezušās Eiropas čempionāta finālturnīrā. Tieši Zviedrija bija Latvijas puses izvēlētā partnere, tāpēc tā automātiski bez izlozes tika iekļauta vienā no Rīgas apakšgrupām.