TIEŠRAIDE: EČ basketbolā sievietēm. LATVIJA – SERBIJA

Latvijas sieviešu basketbola izlase plkst. 19:00 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā spēkosies ar Serbijas valstsvienību, kas šajā turnīrā aizstāv pirms diviem gadiem izcīnīto titulu.

Latvijas izlase apakšgrupu turnīrā trīs spēlēs izcīnīja vienu uzvaru un ieņēma trešo vietu apakšgrupā. Vispirms latvietes finālturnīra ievadā piektdien ar 59:71 zaudēja Krievijai, bet dienu vēlāk ar 76:55 uzvarēja Melnkalnes valstsvienību, kaut pirmajā puslaikā bija arī 15 punktu deficīts. Savukārt pirmdien Latvijas izlase apakšgrupas noslēdzošajā mačā aizvadīja neveiksmīgas pēdējās minūtes un ar rezultātu 58:62 piekāpās Beļģijai. Pēc trim mačiem Elīna Babkina ar vidēji 19,0 punktiem ir otrā rezultatīvākā turnīrā, bet Anete Šteinberga ir labākā cīņā zem groziem.

Skaties turnīra statistiku – Elīna Babkina un Anete Šteinberga ir starp labākajām!

Spēles notikumiem vari sekot līdzi arī teksta tiešraidē!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.