Latvijas dāmu izlase basketbolā šodien plkst. 13:30 Eiropas čempionāta pusfinālā par piekto vietu spēkosies ar Itāliju.

Turnīra ievadā D apakšgrupā latvietes vispirms ar 59:71 zaudēja Krievijai, tad ar 76:55 uzvarēja Melnkalnes valstsvienību, kaut pirmajā puslaikā bija arī 15 punktu deficīts, bet apakšgrupas noslēdzošajā mačā aizvadīja neveiksmīgas pēdējās minūtes un ar rezultātu 58:62 piekāpās Beļģijai.

Tikmēr Itālijas valstsvienība finālturnīru sāka ar uzvaru 80:60 pār Baltkrieviju, pēc tam sekoja zaudējums 53:55 Turcijai, bet apakšgrupu turnīrs noslēgts ar uzvaru 68:61 pār Slovākiju. Turpinājumā astotdaļfinālā ar 49:48 tika uzvarēta Ungārija, bet ceturtdaļfinālā ciests zaudējums 66:79 Beļģijai.