Latvijas dāmu izlase basketbolā šodien plkst. 13:30 Eiropas čempionāta pusfinālā par piekto vietu spēkosies ar Itāliju.

Turnīra ievadā D apakšgrupā latvietes vispirms ar 59:71 zaudēja Krievijai, tad ar 76:55 uzvarēja Melnkalnes valstsvienību, kaut pirmajā puslaikā bija arī 15 punktu deficīts, bet apakšgrupas noslēdzošajā mačā aizvadīja neveiksmīgas pēdējās minūtes un ar rezultātu 58:62 piekāpās Beļģijai.

Tikmēr Itālijas valstsvienība finālturnīru sāka ar uzvaru 80:60 pār Baltkrieviju, pēc tam sekoja zaudējums 53:55 Turcijai, bet apakšgrupu turnīrs noslēgts ar uzvaru 68:61 pār Slovākiju. Turpinājumā astotdaļfinālā ar 49:48 tika uzvarēta Ungārija, bet ceturtdaļfinālā ciests zaudējums 66:79 Beļģijai.

Atjaunot

Teksta tiešraide

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.