Komentāri

Latvijas dāmu basketbola izlase plkst. 19:00 Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā spēkosies ar Spānijas valstsvienību, kas 2015. gada turnīrā izcīnīja bronzas godalgas.

Spānijas izlasi var uzskatīt par Eiropas sieviešu basketbola grandu, jo kopš 2001.gada tā tikai reizi nav spēlējusi Eiropas čempionāta pusfinālā. Šīs komandas rēķinā ir 2013.gada Eiropas čempionu tituls, 2007.gadā spānietes palika otrās, bet kopš 2001.gada piecas reizes izcīnītas arī bronzas medaļas. Pērn spānietes spoži startēja olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, kur tāpat kā 2014.gada Pasaules kausā, izcīnīja otro vietu, finālā zaudējot ASV izlasei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Teksta tiešraide

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl